Новини‎ > ‎

Новини початкової школи. Вивчаємо адаптаційний період першокласників.

опубліковано 12 лип. 2020 р., 13:41 Олександр Григорович Григоренко

       Вивчаємо адаптаційний період першокласників

        Початок систематичного навчання в школі є стресовою ситуацією в житті дитини, оскільки пов'язано з необхідністю адаптуватися до нових мікросоціальних умов. Від благополуччя адаптаційного періоду під час вступу до школи значною мірою залежить успішність подальшої соціальної діяльності дитини, тому в ЗЗШ № 4 педагогічним колективом, психологічною службою створюються комфортні умови для успішної адаптації першокласників.
        На високому методичному та на науковому рівні проводить уроки вчитель-методист Цюрюпа С.В. (1-А). Для творчого почерку вчителів характерні віра в кожну дитину, її розум і можливості, це інтенсивні методи навчання, інтерактивні технології навчання, високий темп і цікава побудова уроків, нестандартні форми проведення уроків, вимогливе і водночас добре ставлення до кожного учня, диференціація та індивідуалізація навчання, органічне поєднання гри та навчання, вдало продумана мотивація, створена ситуація успіху для окремих учнів, застосування групових форм роботи.
        У стилі роботи старшого вчителя Курбатової О.М. (1-Б). домінує навчальний діалог, що сприяє створенню умов для вільного розвитку особистості, активізує пізнавальну діяльність, зацікавленість матеріалом, навчанням, формує відчуття комфорту та взаємодопомоги. Учитель завжди перебуває у пошуках інноваційних освітніх технологій, спрямованих на формування особистості молодшого школяра.

        Щодня, щогодини, Олена Миколаївна торкається вразливих дитячих сердець. Дотик її мудрий і чуйний, ласкавий і вимогливий. Учителька не лише запалює вогник до знань, а й дбає, щоб він ніколи не згас.
        Вчитель Нелюбова О.В. (1-В) вміло чергує на уроках групову, парну, фронтальну та індивідуальну форми роботи, використовує інтерактивні прийоми, діяльнісний метод навчання, індивідуальний роздатковий матеріал, доцільно використовуює технічні засоби начання, ІКТ.
20.10.2017
Comments