Новини‎ > ‎

Запорізька обласна філармонія. Музична казка "Козацька сила". 3-А та 4-А класи

опубліковано 9 лип. 2020 р., 13:17 Олександр Григорович Григоренко

        5 жовтня 2017 року учні 3-А та 4-А класів відвідали Запорізьку обласну філармонію, де подивились музичну казку «Козацька сила».

        Музична казка «Козацька сила» написана за мотивами героїко-комічної п'єси запорізького автора Олександра Виженка.
        У доступній формі, за допомогою багатьох музично-театральних засобів для школярів відкривається одна з героїчних сторінок історії запорізького козацтва. Уява авторів цього твору змалює ряд різноманітних сцен як драматичних, так і жартівливих з властивим для українського народу гумором. Дійові особи казки – веселі запорожці Дід Базікало та Дід Кахикало, сміливий і рішучий джура Влас Зерно, мудра знахарка Скрипуха, виверткий, але патріотично налаштований Чорт; хитрий і підступний Обман Паша та інші цікаві герої.
        Козаки – це справжні воїни, сильні духом і тілом, які володіли світлим розумом та непереможною силою. В чому ж вона - козацька сила? І як її здобути? За сюжетом вона прихована в багатовіковому Дубі. Її пильно оберігають запорізькі козаки, нею намагаються заволодіти турки. Та дається вона не кожному, а тільки тим ... Втім про це юні глядачі дізнаються прослухавши всю казку до кінця у виконанні провідних солістів Запорізької обласної філармонії.
        Композитор – заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки композиторів України, лауреат премії імені І.Паторжинського Наталія Боєва.
09.10.2017
Comments