Виховні заходи
2023-2024

Cвято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави 

Сьогодні учні та вчителі ЗГ № 4 зустріли свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави.

Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні.

Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування.

Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, патріотизм і здатність знаходити спільну мову роблять націю сильною і нездоланною.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Слава Україні!

#Україна_це_супер.

#Україна_це_ексклюзив.

#В_умовах_сучасного_світу_їй_немає_ціни.

22.01.2024

Практичний  тренінг "Перша домедична допомога при травмі" 

Сьогодні дуже актуальним стало питання вміння надавати першу домедичну допомогу. Саме тому у ЗГ № 4 протягом 2-х днів представниками благодійної організації з Великої Британії «UK-Med Ukraine» було проведено цікавий та практичний  тренінг "Перша домедична допомога при травмі" на якому  було продемонстровано комплекс заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя/здоров’я потерпілого.

Ми впевнені, що отриманні знання та вміння кожного з нас, у разі потреби,  відіграють вирішальну роль у порятунку життя людини.

Дякуємо тренерам #UK_Med_Ukraine Максу та Ірині за ці 2 чудових дні!

#РАЗОМ_до_ПЕРЕМОГИ!!!Більше фото

18.01.2024

3 грудня - Міжнародний день людей з особливими потребами 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми! Не бійтеся себе, живіть на всі 100%, і ви неодмінно досягнете будь чого! 

07.12.2023

Всесвітній день боротьби із СНІДом 

🎗️Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби із СНІДом. У цей день людство згадує про те, яку серйозну загрозу для здоров'я та життя несе ця глобальна проблема. До #WorldAIDSDay долучилися й учні 9-х класів нашої гімназії. Разом із соціальним педагогом Альоною Радченко старшокласники пригадали, яку небезпеку становить СНІД для здоров'я людини, в чому різниця між ВІЛ та СНІД, розглянули шляхи передачі інфекції, а також склали пам'ятку "Як убезпечити себе від ВІЛ-інфікування". 

❗Пам'ятаймо, що проблема ВІЛ та СНІД стосується кожної людини, адже будь-хто може опинитися в зоні ризику. Не дайте СНІДу шанс, бережіть своє здоров’я!

Більше фото

04.12.2023

Онлайн лекції для учнів 8-9-х класів з теми "Особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх" в рамках акції " 

Завдяки співпраці з представниками відділу поліції Запорізької області протягом тижня були проведені цікаві та змістовні онлайн лекції для учнів 8-9-х класів з теми "Особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх" в рамках акції "16 днів проти насилля".

Дякуємо за співпрацю!

04.12.2023

День цивільного захисту

Актуальне питання сьогодення - навчити  діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 🚒. Саме тому  23 листопада 2023 року у закладі проводився День цивільного захисту💥. 

Класні керівники 1-9-х класів разом з учнями, адміністрація закладу - з технічними працівниками відпрацьовали дії щодо організованої евакуації під час пожежі, проводили навчання "Безпечні умови перебування у гімназії,  в родині та побуті". 

💯 Ми впевнені, що здобуті знання з основ цивільного захисту всі учасники освітнього процесу зможуть застосовувати у всіх сферах власного життя.

Більше фото

25.11.2023

Онлайн зустрічі з теми: "Безпека на дорозі" 

На відміну від дорослих, підлітки не достатньо уважні та сконцентровані, щоб завжди бути обачними під час прогулянок. Без належного знання правил дорожнього руху (ПДР) діти можуть наражатися на небезпеку. Саме тому, завдяки тісній співпраці з управлінням патрульної поліції в Запорізькій області для учнів 5-7 класів були проведені цікаві  та корисні онлайн зустрічі з теми: "Безпека на дорозі".🚔🚦 

#Зупинись_Подивись_Переходь💯 

Дякуємо за співпрацю.❤️

Більше фото

24.11.2023

Нейроперсонологія війни в Україні: Нейропсихологічна оцінка та психологічна корекція стресових розладів

В рамках проекту "Щаслива родина - успішна країна" спільно з #Angels_for_Ukraine практичний психолог нашого закладу Альона РАДЧЕНКО долучилась до навчання  "Нейроперсонологія війни в Україні: Нейропсихологічна оцінка та психологічна корекція стресових розладів". Програма сертифікована WORLD ASSOCIATION FOR THE SUPPORT OF SCIENTISTS LLC та House of Educations & Research Limited (Лондон), яка має трансформаційний досвід навчання, озброївши учасників практичними навичками та теоретичними знаннями, необхідними для відчутних змін у своїй професійній сфері та в житті тих, хто постраждав від ускладнень війни.

#ВЛУЖ

#РАЗОМдоПЕРЕМОГИ

Більше фото

24.11.2023

Участь у панельній дискусії "Моя нова Україна" в рамках VI Міжнародного конгресу "SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023"

І знову зірочка нашої гімназії Захарчук Владислав, учень 9-Б класу під керівництвом учителя інформатики НЕФЬОДОВА Олександра взяв участь у панельній дискусії "Моя нова Україна" в рамках VI Міжнародного конгресу "SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023" з темою "Штучний інтелект: можливості та виклики".

Бажаємо подальших перемог!

Так тримати!

24.11.2023

25.11.2023. День пам'яті жертв Голодомору

25.11.2023....День пам'яті жертв Голодомору. 

✔️запаліть свічки пам'яті, 

✔️приспустіть державні прапори, 

✔️долучись до загальнонаціональній хвилині мовчання.…

21.11.2023

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи 

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. 

20.11.2023

З Всесвітнім днем ДОБРОТИ! 

Запорізька гімназія № 4 вітає всіх з Всесвітнім днем ДОБРОТИ!

Від душі бажаємо ніколи не втрачати віри в усе хороше та добре.

Нехай кожен день буде ясним і добрим,

щодня оточують лише хороші і щирі люди,

а в серці живе любов і світла надія.

Робіть добро і нехай у відповідь до вас прилітає бумеранг щастя!!!!

Зі святом!!!

13.11.2023

Професійне вигорання 

🧨Професійне вигорання - особливий психофізичний стан виснаження, який характеризується втратою інтересу та мотивації до професійної діяльності. Найбільше схильними до професійного вигорання є люди, чия діяльність будується у системі «людина-людина», до якої відноситься і професія 🧑‍🏫 вчителя. 

☝Аби не втрапити у пастку вигорання, практичний психолог гімназії Альона Радченко познайомила наших педагогів із його причинами та ознаками, продемонструвала балансну модель Н. Пезешкіана, а також поповнила скарбнички сили декількома ефективними вправами. 

💫"Якщо ти шукаєш людину, яка б могла тобі протягнути руку допомоги, згадай, що в тебе є дві руки" (Н. Пезешкіан).

Більше фото

06.11.2023

Засідання катедри природничо-математичних наук 

Сьогодні в освітньому просторі України використання сучасних технологій дозволяє зробити STEM – освіту більш цікавою, доступною та ефективною. Саме тому під час проведення засідання катедри природничо- математичних наук обговорювалось питання STEM-освіти та її технології, розглядались різні педагогічні методи та інструменти з метою покращення процесу навчання та розвитку учнів у галузях природничо - математичних наук.

#STEM_це_найкраще_освітнє_рішення_для #сучасних_фахівців

Більше фото

03.11.2023

28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників... 

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.

У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

#Виховні_годиниЗГ4

Більше фото

27.10.2023

Тренінг від молодіжної організації AIESEC "Сам собі годинник-розподіляй час ефективно" 

Сьогодні відбувся ще один цікавий тренінг від молодіжної організації AIESEC "Сам собі годинник-розподіляй час ефективно"(тренер Дар'я Керницька). 

Учні 6-х класів НУШ вчились: 

🧷 використовувати свій час ефективно (тайм- менеджменту); 

🧷планувати власні завдання та цілі✍️; 

🧷 розставляти пріоритети☝️. 

Також познайомились з матрицею Езейнхауера, принципом Парета, методом Роmadoro. 

Сучасно!💯 Молодіжно!💯 Цікаво!💯

Більше фото

25.10.2023

Вітаємо зі святом творчих, креативних, сучасних, щасливих, сильних, терплячих і працьовитих 24/7 вчителів Запорізької гімназії № 4

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже

За Вашу працю вчительську святу!

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

29.09.2023

Участь у дитячій науковій конференції "Моя нова Україна" 

Сьогодні навколо теми "ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ" з’являється безліч міфів та легенд, і для більшості людей це поняття все ще залишається чимось магічним та незрозумілим. Саме тому 28.09.2023 вчитель інформатики Нефьодов О.В. разом зі своїм учнем Захарчуком Владиславом взяли участь у дитячій науковій конференції "Моя нова Україна", яку проводив Національний університет "Запорізька політехніка" в рамках освітньо-наукового заходу "Ніч науки - 2023" та представили  учасникам цікаву доповідь за темою "Штучний інтелект: можливості і виклики". Під час виступу МИ: ✅Поділились з учасниками цікавими фактами про штучний інтелект. ✅ Заставили замислитись. ✅Ділились дослідом про те, як штучний інтелект може змінити власне життя. Бажаємо перемоги!!!!

Більше фото

28.09.2023

Участь у дитячій науковій конференції "Моя нова Україна" 

25.09.2023 вчитель історії та правознавства Ястребова Н.О. разом зі своєю ученицею Поповою Олександрою брали участь у дитячій науковій конференції "Моя нова Україна", яку проводив Національний університет "Запорізька політехніка" в рамках освітньо-наукового заходу "Ніч науки - 2023". 

✔️Цікаво представили доповідь "Перспективи членства України в ЄС" та долучилися до обговорення цієї теми.💯 

✔️Пишаємось талановитим педагогом та  цілеспрямованою ученицею Олександрою!💯

Більше фото

25.09.2023

Запорізька гімназія № 4 долучалась до Європейського тиждня фізичної активності, здоров’я та фітнесу BEACTIVE DAY в рамках Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров’я" 

Запорізька гімназія № 4 долучалась до Європейського тиджня фізичної активності, здоров’я та фітнесу BEACTIVE DAY в рамках Україно-швейцарського проєкту "Діємо для здоров’я"🏃🏼‍♀️🧘🏋🏽 

Долучайся з нами до активностей, які вам до вподоби, разом із друзями чи родиною та насолоджуйтесь процесом! #beactive4all #beactiveday #ua_active #beactive #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom #UkraineActive EuropeActive 💛

23.09.2023

21 вересня світ відзначає Міжнародний День Миру 

21 вересня світ відзначає Міжнародний День Миру.

Сьогодні МИР для України – це найбільша цінність та мрія.

У нас у всіх є мрія невеличка,

Щоб зранку ми прокинусь і не було війни.

Щоб усі додому повернулись,

Всі, кому прийшлось під час війни

У далекім краї опинитись,

України-неньки ріднії сини!

Щоби діти більше не лякались,

Не страждало наше щоб майно,

А дорослі до роботи брались,

Щоб ще краще в нас життя було!

21.09.2023

Конкурс малюнків на асфальті до Всесвітнього дня МИРУ 

Нарешті знов зустрілись!

Ми так довго цього чекали!

Конкурс малюнків на асфальті до Всесвітнього дня МИРУ знов об’єднав учнів гімназії.

Море позитива! Чудові роботи! Творчі діти!

#разом_у_день_миру…

21.09.2023

Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту завершено 

Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури та спорту завершено💯!!! 

Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії навчаються: ✔️спортивні🚴🚣🤸⛹️🤾, ✔️

сильні🏋️💪, ✔️

спритні🚴🏂🏄, ✔️ 

сміливі діти🤺🏇🤼🪂. 

Тож бажаємо всім спортсменам йти тільки вперед до нових звершень та перемог!🇺🇦💫

18.09.2023

Олімпійський тиждень в Запорізькій гімназії № 4 розпочато!

Олімпійський тиждень в Запорізькій

гімназії № 4 розпочато!

Повторюй рухи разом з вчителем!

І неважливо, як повільно ти будешь просуватися. Головне - не зупинятися!!!

14.09.2023

Перший урок для учнів у ЗГ № 4 "Ти як? Повертаємось до навчання"

Цікаво! Радісно! Емоційно! Позитивно! Патріотично! 

Саме так сьогодні пройшов перший урок для учнів у ЗГ № 4 "Ти як? Повертаємось до навчання".

Контакт з дітьми встановлено!

01.09.2023

З початком нового 2023-2024 навчального року 

З початком нового 2023-2024 навчального року, наша дружня родина Запорізької гімназії № 4!

Сьогодні найбільш хвилюючий день для наших наймолодших учнів - першокласників. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в гімназії буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Дорогі учні 2-9-х класів, нехай у цьому році вам будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість приведуть вас до нових радісних відкриттів! Бажаємо цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог!

Батькам та вчителям терпіння, мудрості та розуміння.

Зі святом!!!

01.09.2023

Вшановуємо пам'ять всіх захисників України 

Вшановуємо пам'ять всіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України від 2014-го по теперішній час.

На жаль... герої вмирають....

Вони здобули вічне життя та вічну славу, але залишаються для прийдешніх поколінь українців бути духовним орієнтиром і прикладом мужності та відваги...

Схиляємо голову....

Слава Україні! Героям слава!

29.08.2023