Новини - 2015 рік

2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015

Психолого-педагогічний консиліум з наступності

25.11.2015 року на базі ЗЗШ №4 відбувся традиційний щорічний психолого-педагогічний консиліум з наступності між дошкільною і початковою ланками освіти. У роботі консиліуму взяли участь педагоги і психологи ЦРД "Надія", ДНЗ №135 та ЗЗШ №4. Педагоги мали можливість обговорити результати адаптованості дітей до шкільного навчання, поділитися планами на майбутню співпрацю і поспілкуватися зі своїми вихованцями - першокласниками нашої школи.

25.11.2015

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання наказу ТВО від 23.10.2015 р № 328р «Про проведення Місячника безпеки в закладах освіти району в 2015 році», листа ТВО від 30.10.2015 № 07.02/914 «Про проведення тижня безпеки дорожнього руху», наказу ЗЗШ № 4 від 02.11.15 № 220р «Про проведення Місячника безпеки в ЗЗШ № 4 в 2015 році» у зв’язку зі збільшенням виникнення нещасних випадків з дітьми, що пов’язані з порушенням правил безпеки життєдіяльності та з метою формування навичок здорового способу життя, громадського світогляду і громадської позиції підростаючого покоління щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в ЗЗШ № 4 з 09.11.2015 по 15.11.2015 був проведений тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого слід зазначити наступні заходи:

15.11.2015

Виставка «Моє серце»

12 жовтня 2015 року учні 10-а класу під керівництвом Ніколаєнко Ю.Г. в НВЗ «Вибір» відвідали виставку «Моє серце», яку підготували співробітники Конгресу національних громад України та громадської організації Київський освітній центр «Простір толерантності» за підтримки Посольства Нідерландів програми МАТРА в рамках проекту «Зустріч на новому місці: можливості та мережа для молодих внутрішньо переміщених осіб». Старшокласники побачили на банерах героїв виставки – вимушено переміщених людей, котрі відкрили свої серця і розповіли свої історії. Медіатори виставки – учні НВЗ «Вибір» зацікавили своєю розповіддю, вміло вели співбесіду, залучаючи гостей виставки до активної співрозмови, до особистих роздумів з приводу долі героїв, які проявили справжні патріотичні якості, оптимізм, прагнення до волі.


12.10.2015

Перший урок

Тепер, як ніколи, ми мусимо змагатися за спільноту в нації і за братерство в народі. Але, йдучи за тими гаслами, ми повинні дбати, щоб вони були не лише «міддю бряцаючою», а й найглибшою правдою, для якої варто житии і вмирати

О. Теліга 

Перший урок 

Дата проведення: 01.09.2015

Учасники: учні 1-11 класів та педагогічний коллектив ЗЗШ № 4

Мета: виховання патріотичних почуттів любові до Батьківщини , залучення молоді до участі у збереженні і підтримці єдності українського суспільства.

        Під час проведених уроків основна увага приділялася історії українського державоутворення, боротьбі українського народу за незалежність та територіальну цілісність своєї держави, демократичний та європейський вибір України.

        В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина.

Л. Костенко 

02.09.2015

Свято Першого дзвоника

Рідна школа чекає на нас

Поспішимо у свій рідний клас!

Лунає дзвоник весело і дзвінко,

Відкрита книга знань – нова сторінка 

Свято Першого дзвоника 

Дата проведення 01.09.2015

Місце проведення: подві'ря школи № 4

У святі прийняли участь учні та колектив школи. Присутні гості – помічники депутата Міської Ради Молчанова М.М., головний спеціаліст загального відділу районної адміністрації Курасова Г.В., методист Шевченківського ТВО Тертишна Л.О., привітали всіх зі святом та побажали натхнення, успіхів у навчанні та шкільному житті.

З великим бажанням та позитивним настрієм у учнів розпочався перший урок.


Шкільне життя … Не важко зрозуміти,

Щоб потім бути з успіхом на «ти»,

Невтомна праця, досвід і освіта – 

Стежки до будь-якої висоти! 

01.09.2015

Пришкільний табір "Країна сонячних зайчиків"

        З 2 червня розпочав свою роботу літній пришкільний табір відпочинку «Країна сонячних зайчиків». Табір відвідує 81 дитина з різних шкіл Шевченківського району.

        Виховна робота у таборі направлена на згуртування тимчасового дитячого колективу, який не пригнічує індивідуальність, а допомагає їй проявити себе всебічно, сприяє розвитку комунікативних навичок.

        Зміст, форми та методи виховної роботи побудовані на принципах ініціативи та самодіяльності дітей, демократії і гуманізму, розвитку національних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних досягнень і цінностей на принципах добровільної участі дітей в різних справах, у вільному виборі ними занять.

        За цей період було проведено:

        Крім цього, діти мають змогу поглибити свої знання з англійської мови, відвідувати гуртки. Для зміцнення здоров’я тричі на тиждень організовано відвідування плавального басейну «Славутич», щодня споживають кисневі коктейлі.

        Відпочинок продовжується!

16.06.2015

Випускний вечір у 9-х класах

11 червня 2015 року відбулася урочиста подія в ЗЗШ№4 – випускний вечір 9-х класів. Випускники базової школи (ІІ ступеня) під керівництвом класних керівників Ніколаєнко Юлії Григорівни (9-а), Мізинець Вікторії Іванівни (9-б) підвели підсумки свого шкільного життя.

11.06.2015

Останній дзвоник та випускний

29.05.2015 о 8.30 в актовій залі ЗОШ №4 відбувся останній дзвоник. Фотозвіт

30.05.2015 о 16.00 в будинку культури Т.Г. Шевченко відбувся випускний вечір. Фотозвіт 

01.06.2015

Відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війні

З метою формування в учнів історичної пам’яті, поваги до ветеранів, почуття відповідальності за долю рідного краю, своєї держави в ЗЗШ № 4 з 05.05.2015 по 08.05.2015 року проводилися заходи, присвячені 70-річчю Перемоги над нацистськими окупантами та завершення війни у Європі.

Серед заходів можна відзначити:

09.05.2015

Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт»

        27.04.2015 р. збірна команди ЗЗОШ №4 прийняла участь в загальному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». Змагання проводилися на базі гімназії №25.

        Основною метою фестивалю є формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров я учнівської молоді, поліпшення національно-патриотичного виховання учнів.

        До складу збірної команди входили учні 5х-10х класів (12 чоловік).

        Програма Фестивалю складалася з таких видів:

        Учні школи систематично приймають участь у змаганнях, забезпечують достойні результати.

02.05.2015

Вручення стипендій відмінникам

        03.04.2015 р. відбулося вручення стипендій відмінникам Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 по результатам І семестру 2014-2015 н.р. депутатом міської ради Молчановим Михайлом Миколайовичем.

03.04.2015

Міні-міс, міні-містер та міні-топ-модель Запоріжжя

        02.04.2015 р. в ДК ім. Кирова відбувся традиційний, вже 14-ий за рахунком, регіональний дитячий фестиваль красоти і таланту «Міні-міс, міні-містер та міні-топ-модель Запоріжжя».

        Як і в минулі роки, фестиваль пройшов під егідою Національного комітету конкурсу – відповідно, переможниця буде представляти наше місто на всеукраїнському рівні, а якщо повезе, то і на світовому.

        За результатами змагань Катерина Галустян, учениця Запорізької ЗОШ №4, була нагороджена титулом міні-міс талант, а також присуджений приз «Міні-міс глядацьких симпатій».

02.04.2015

Місячник з природознавства у початковій школі

        Проведення тематичних тижнів, декад, місячників стало однією з багаторічних традицій нашої початкової школи. Це своєрідна демонстрація надбань педагогів і знань школярів. Ці заходи завжди проходять яскраво, цікаво і неординарно, вони надзвичайно корисні як для вчителів, так і для учнів.

        Учителі й вихователі ГПД приділяють значну увагу використанню інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій, ефективних методів навчання і виховання, нетрадиційних нестандартних підходів до проведення класних та позакласних навчально-виховних заходів з метою забезпечення якісного і результативного навчання, всебічного гармонійного розвитку особистості учнів школи І ступеня. 

        З метою розвитку творчих здібностей школярів, спрямованих на вивчення навколишнього світу; навчання методів пізнання живої й неживої природи; ознайомлення з основами наук природничого циклу; формування і виховання в учнів стійкого пізнавального інтересу заради самого процесу пізнання; закріплювання ставлення до пізнання як до форми отримання інтелектуального задоволення; розвитку комунікативних вмінь; організації неформального спілкування вчителів та учнів з 2 по 27 лютого 2015 року проводиться місячник природознавства у початковій школі.

        У межах місячника були проведені відкриті уроки з природознавства, заплановані різні ігри, конкурси стіннівок та малюнків, вікторини, завдання для інтелектуального самовдосконалення, розгадування загадок, кросвордів, бесіди, тестові завдання, що спрямовані на пізнання навколишнього світу.

        Хочеться вірити, що досвіду, таланту вчителів, ентузіазму, вогника творчості вистачить на виховання ще не одного покоління. Педагоги початкової школи крокують в ногу з часом, не стоять осторонь нововведень, активно включаються в упровадження нового. Тому пошук нових форм, змісту і методів роботи триває…

        Керівник МО вчителів початкових класів Севрюк О.М.

28.02.2015

Тиждень англійської мови

       З 9 по 13 лютого в школі проходив тиждень з англійської мови. Тиждень англійської мови завершився - враження у школярів залишилися!

        В рамках тижня англійської мови в школі для учнів 3,6 класів були проведені уроки-вікторини “In the country of English traditions” та “In the country of American traditions”. Цей захід мав своєю метою поповнення країнознавчих знань учнів та формування у них уявлення про особливості життя та традиції країн, мова яких вивчається.

13.02.2015

Декада природничо-математичних наук


        В лютому 2015 р. пройшла декада природничо-математичних наук, яка мала на меті розвиток інтересу до математики, фізики, хімії, біології та географії; опрацювання додаткової літератури із зазначених предметів. Заходи сприяли розвитку логічного мислення, кмітливості, пізнавальних, індивідуальних, творчих і інтелектуальних здібностей учнів, вихованню порядності і доброзичливості під час змагань, формуванню соціальної і комунікативної компетентностей. 

        Завдання декади – відкрити для школяра нові його грані в тому чи іншому предметі. 

        У рамках декади було проведено ряд відкритих уроків, позакласних заходів. Впродовж декади учні дізнавались багато цікавої та корисної інформації, сприяло розширенню їх кругозору та заохоченню до отримання нових знань. 

        Переможців було нагороджено дипломами, грамотами та чеками «Інтелектуального банку» на «10», «11», «12» балів.

    Декаду організували і провели: