Новини - 2017 рік

2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015

Флеш-моб «Ллється пісня солов’їна» 

У листопаді 2017 року в актовій залі ЗЗШ № 4 відбулося свято – флеш-моб «Ллється пісня солов’їна». У заході прийняли участь учні 1-11 класів.

Слайд-шоу

17.12.2017

Квест-марафон «Робітничий орієнтир» у 9-А класі 

13 грудня команда учнів 9-А класу «Майстри» разом зі своїм керівником Бутко О.О. прийняли активну участь у обласному квест-марафоні «Робітничий орієнтир» який було організовано службою зайнятості Запорізької області за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Захід проводився для учнів 9-х класів шкіл Шевченківського району у приміщенні ДНЗ «Запорізьке машинобудівельне вище професійне училище». 

Отримавши маршрутний лист наша команда виконувала різні творчі завдання, в яких учні показали свої знання з фізики та хімії, добре впоралися із розв’язанням ребусів та кросвордів, в яких були закодовані назви інструментів та матеріалів з якими працюють електромонтери, газозварювальники, машиністи крану, токарі, слюсарі, контролери.

Дві години проминули не помітно.

Журі дуже сподобалась командна робота «Майстрів», взаєморозуміння, кмітливість та новорічні жарти наших учнів.

Результат участі нашої команди в обласному квесті-марафоні – І місце.

Грамота

Фотозвіт

13.12.2017

Закриття методичної декади 

8 грудня 2017 року відбулося урочисте закриття методичної декади, під час якої були підведені підсумки. Декада початкових класів закінчилася, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Фотозвіт


08.12.2017

Посвята в першокласники у 1-А класі 

8 грудня 2017 року Цюрюпа С. В. провела позакласний захід «Посвята в першокласники», на якому учні 1-А класу додали перешкоди, щоб попасти в Країну Знань. Кінцівкою свята стало прийняття «Клятви першокласника».

Фотозвіт08.12.2017

Математична вікторина «7 чудес України» в 2-А класі 

Молодший шкільний вік – важливий етап виховання творчого мислення дитини. 7 грудня 2017 року Прасолова Н. В. в 2-А класі провела математичну вікторину «7 чудес України». Учні здійснили віртуальну мандрівку мальовничими просторами нашої країни, поглиблюючи свої знання з математики та природознавства, розвивали логічне мислення, творчу уяву, кмітливість, оригінальність і винахідливість під час розв’язування нестандартних задач, пошукових вправ та цікавих ігор.

Фотозвіт

07.12.2017

Нестандартний урок з математики – екскурсія в минуле України у 4-В класі 

6 грудня 2017 року у 4-В класі (вчитель Бобір Н.С.) відбувся нестандартний урок з математики – екскурсія в минуле України. Тема уроку «Дії з іменованими числами. Розв’язування простих задач на обчислення тривалості події».

На уроці було поєднано знання з історії рідного краю, а саме «Козацтво, Запорізька Січ», з природознавства (під час каліграфічної хвилинки учні пригадували географічні об'єкти України), з народознавства, діти дізналися, хто це за люди – «чумаки».

Урок-екскурсія проходив саме «Чумацьким шляхом», діти працювали в групах і були чумаками, кожна група – це віз (вивчили такі нові слова мажі, валка), виконували різні завдання з математики.

Фотозвіт06.12.2017

Інтегрований урок математики і природознавства в 3–А класі 

20 років тому в космоc полетів перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк. Космічний політ відбувався з 19 листопада по 5 грудня 1997 року на космічному кораблі «Колумбія». Політ у складі міжнародного екіпажу тривав 15 діб 16 год 35 хв 1 сек.

6 грудня 2017 року, в рамках проведення декади математики в початкових класах ЗЗШ №4, впевнено пройшов старт ракети в космос на інтегрованому уроці математики і природознавства в 3–А класі. Виконавши всі завдання, надавши допомогу космічним мешканцям, всі учні повернулися на рідну Землю. Після вдалого приземлення діти дали своє перше інтерв’ю, в якому поділилися враженнями від польоту.05.12.2017

Відкритий урок з математики «Запис та читання трицифрових чисел. Порівняння чисел. Розв’язування задач» в 3-Б класі 

5 грудня 2017 року в 3-Б класу відбувся відкритий урок з математики на тему: «Запис та читання трицифрових чисел. Порівняння чисел. Розв’язування задач». Діти закріплювали знання усної та письмової нумерації трицифрових чисел, розв’язували задачі. Виконуючи завдання з математики, діти створили український віночок з національних рослин – символів України та пригадали традиції українського народу, пов’язані з волошкою, барвінком, маком, ромашкою, калиною.

Фотозвіт

05.12.2017

Математична подорож Україною в 2-Б класі 

5 грудня 2017 року в 2-Б класі відбулася математична подорож Україною. Діти подорожували по різних містах нашої квітучої країни, розв’язуючи різноманітні математичні завдання. Мандрівка була цікавою, веселою, змістовною та сприяла патріотичному вихованню молодших школярів.

Фотозвіт


05.12.2017

Математична вікторина «Математика – це гімнастика розуму» в 1-В класі 

Продовжується декада в початкових класах ЗЗШ №4. 4 грудня 2017 року в 1-В класі відбулася математична вікторина «Математика – це гімнастика розуму». Вправно та весело учні закріплювали знання з математики, розвиваючи просторову уяву, логічне мислення. Із задоволенням розгадували ребуси, грали в ігри. Інтерактивні вправи запам’яталися дітям та допомогли закріпити обчислювальні навички.

Фотозвіт

05.12.2017

Квест з природознавства «Океани та материки Землі» в 4-Б класі 

Наступною сторінкою методичної декади вчителів початкових класів став 30 листопада 2017 року квест з природознавства «Океани та материки Землі» в 4-Б клас, який проводила Савенко С. В. Учасники цієї гри розгадували складні інтелектуальні завдання і розповідали багато цікавого про океани і материки Землі, просувалися від однієї станції до іншої. За успішне виконання завдань отримували бали та були визначені переможці. Цілий урок веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання, лідерства – ось результат цього цікавого заходу.

Фотозвіт30.11.2017

Математичний КВК в 1-А класі 

Цікаво та незвичайно пройшов 30 листопада 2017 року математичний КВК в 1-А класі. Вчитель Цюрюпа С.В. розвивала дитячу кмітливість, увагу, пізнавальну активність, перевіряла рівень засвоєння знань і вміння застосовувати їх у невідомих завданнях і ситуаціях.

Фотозвіт


30.11.2017

Свято осені в 1-Б класі 

Кожен день, прожитий у нашій рідній ЗЗШ №4 – це відкриття чогось нового, незвіданого. І сьогоднішній день був дуже насичений. Так 30 листопада 2017 року в 1-Б класі відбулося «Свято осені», метою було ознайомлення з особливостями духовної й матеріальної культури українського народу; формування здорового способу життя; розвиток здатності відгадувати прекрасне в природі, в витворах мистецтва. Діти з задоволенням співали пісні, декламували вірші, жартували та танцювали.

Фотозвіт
30.11.2017

Патріотичний квест «Україна різноманітна» 

29 листопада 2017 року серед учнів 3-х класів був проведений патріотичний квест «Україна різноманітна». Під час заходу діти збагатили знання про квіти, їх вшанування як оберегів людського життя, їхнє значення у віночку. Завдання сприяли розвитку інтересу до народних звичаїв та обрядів, пов’язаних із квітами; розвитку логічного мислення, пізнавальних здібностей та інтересів, уваги, пам'яті; вихованню та розвитку патріотичних почуттів, національної гідності. 
29.11.2017

Психолого-педагогічний семінар в рамках методичної декади 

28 листопада 2017 року в рамках методичної декади був проведений психолого-педагогічний семінар. Большакова С.В. проаналізувала результати досліджень психологічної готовності першокласників до школи. Класні керівники та вчителі, які працюють в перших класах, обмінялися своїми думками та побажаннями  щодо успішної адаптації маленьких школярів.

Фотозвіт


28.11.2017

Методична декада «Розвиток творчої особистості молодшого школяра в умовах модернізації початкової освіти» 

27 листопада 2017 року в початковій ланці ЗЗШ №4 розпочалася методична декада «Розвиток творчої особистості молодшого школяра в умовах модернізації початкової освіти». Відбулося відкриття традиційною урочистою лінійкою, де учні та вчителі були ознайомлені з планом заходів.

Фотозвіт


27.11.2017

Квест «У казки на гостинах» для учнів 5-х класів 

    23 листопада для учнів 5-х класів було проведено квест «У казки на гостинах». Дітям цікаво було проходити станціями та вирішувати завдання, вони продемонстрували свої знання казок, вміння працювати в команді.

    Наприкінці заходу було визначено переможців, які отримали солодкі призи та грамоти.

    Вітаємо переможців та учасників і бажаємо наснаги у майбутніх змаганнях та конкурсах!

Фотозвіт заходу
23.11.2017

Районний етап Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт» 

17 листопада в ЗЗШ №111 відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». Фестиваль проводиться щороку і має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У II етапі брали участь учні 5-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Склад команди школи:

1. Шаповалов Олексій 5-Б

2. Мацько Данило 6-Б

3. Чопко Андрій 7-А

4. Вірютін Андрій 8-А

5. Сайдалієв Властислав 8-А

6. Чернецький Андрій 9-Б

7. Фоменко Олександра 5-Б

8. Галич Валерія 6-А

9. Чопорова Дар′я 7-А

10. Іванюшкіна Карина 8-А

11. Мамай Світлана 8-Б

12. Шапальчук Вікторія 10-А

Тренери команди – Крамчанін В.М., Сірик О.В.

Програма Фестивалю складається з таких видів:

- «човниковий» біг 4 х 9 м (хлопці, дівчата) – 1 місце;

- стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата) – 1 місце;

- стрибки через скакалку протягом 30 с (дівчата) – 2 місце;

- перетягування канату (хлопці) – 1 місце;

- естафета – 1 місце;

- конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та Олімпійського руху (за часи незалежної України) – 2 місце.

Для нас це не просто змагання, це справжнє свято, де з’єдналися традиції українського козацтва, історія та сучасність.

1 місце отримала команда ЗЗШ №4;

2 місце – команда ЗЗШ №95;

3 місце – команда ЗНВК №111.

Хай щастить переможцям на обласному етапі, який відбудеться у Шевченківському районі.

Фотозвіт заходу

17.11.2017

Психолого-педагогічний консиліум з наступності ДНЗ та школи 

15 листопада 2017 року на базі ЗЗШ №4 відбувся щорічний традиційний психолого-педагогічний консиліум з наступності ДНЗ та школи за темою: «Партнерська взаємодія ДНЗ та початкової школи в умовах сучасного розвитку суспільства». Педагоги дошкільних закладів-партнерів відвідали інтегрований урок з математики та природознавства в 1-А класі, ознайомилися з особливостями організації навчально-виховного процесу початкової школи в світлі реалізації концептуальних засад нової української школи; обмінялися думками, зустрілися з своїми вихованцями та поділилися планами на майбутнє.

Фотозвіт

15.11.2017

Засідання творчої групи «Національно-патріотичне виховання молодших школярів» 

30 жовтня 2017 року в ЗЗШ №4 відбулося І засідання творчої групи «Національно-патріотичне виховання молодших школярів» вчителів початкових класів Шевченківського району (кер. Воробйова О.М.).

Звіт заходу30.10.2017

Відбірний етап інтелектуальної гри "Всезнайка" в 4-А класі 

20 жовтня 2017 року в 4-А класі відбувся  відбірний етап інтелектуальної гри "Всезнайка". У грі брали участь всі учні класу, які були розподілені на 7 груп. Завдання були складні, але цікаві.

Фотозвіт заходу


20.10.2017

Новини початкової школи. Вивчаємо адаптаційний період першокласників

       Вивчаємо адаптаційний період першокласників

    Початок систематичного навчання в школі є стресовою ситуацією в житті дитини, оскільки пов'язано з необхідністю адаптуватися до нових мікросоціальних умов. Від благополуччя адаптаційного періоду під час вступу до школи значною мірою залежить успішність подальшої соціальної діяльності дитини, тому в ЗЗШ № 4 педагогічним колективом, психологічною службою створюються комфортні умови для успішної адаптації першокласників.

        На високому методичному та на науковому рівні проводить уроки вчитель-методист Цюрюпа С.В. (1-А). Для творчого почерку вчителів характерні віра в кожну дитину, її розум і можливості, це інтенсивні методи навчання, інтерактивні технології навчання, високий темп і цікава побудова уроків, нестандартні форми проведення уроків, вимогливе і водночас добре ставлення до кожного учня, диференціація та індивідуалізація навчання, органічне поєднання гри та навчання, вдало продумана мотивація, створена ситуація успіху для окремих учнів, застосування групових форм роботи.

        У стилі роботи старшого вчителя Курбатової О.М. (1-Б). домінує навчальний діалог, що сприяє створенню умов для вільного розвитку особистості, активізує пізнавальну діяльність, зацікавленість матеріалом, навчанням, формує відчуття комфорту та взаємодопомоги. Учитель завжди перебуває у пошуках інноваційних освітніх технологій, спрямованих на формування особистості молодшого школяра.


        Щодня, щогодини, Олена Миколаївна торкається вразливих дитячих сердець. Дотик її мудрий і чуйний, ласкавий і вимогливий. Учителька не лише запалює вогник до знань, а й дбає, щоб він ніколи не згас.

        Вчитель Нелюбова О.В. (1-В) вміло чергує на уроках групову, парну, фронтальну та індивідуальну форми роботи, використовує інтерактивні прийоми, діяльнісний метод навчання, індивідуальний роздатковий матеріал, доцільно використовуює технічні засоби начання, ІКТ.

20.10.2017

Подарунки для військових

        Протягом першої половини жовтня діти малювали вітальні листівки, газети для наших військових. 13 жовтня 2017 року ці подарунки було доставлено у військову частину на Уральських казармах.


14.10.2017

Екскурсія до військової частини. Привітання військових з Днем захисника України

        13 жовтня 2017 року для учнів 9-А класу ЗЗШ № 4 у військовій частині на Уральських казармах була проведена екскурсія. Учні привітали військових з Днем захисника України.


14.10.2017

Виховний захід «За славу, за волю, за народ» для учнів 5-11 класі

        Напередодні Дня захисника України, учні 9-А класу з класним керівником Бутко О.О. підготували та провели виховний захід «За славу, за волю, за народ» для учнів 5-11 класів.14.10.2017

Виставка «Запоріжжя – моє рідне місто» присвячена Дню міста

        13 жовтня 2017 року в ЗЗШ № 4 проведена виставка «Запоріжжя – моє рідне місто», присвячена Дню міста. Діти писали твори, фотографували улюблені міста Запоріжжя, робили стінгазети.14.10.2017

Концертна програма для вчителів до Дня вчителя

        Наприкінці вересня учні ЗЗШ № 4 привітали концертною програмою вчителів з їх професійним святом.14.10.2017

Спортивно-розважальне свято «Ми веселі козачата»

        13 жовтня відбулося спортивно-розважальне свято «Ми веселі козачата» для учнів 2-х класів, яке підготувала та провела вчитель початкових класів Прасолова Наталія Валентинівна.

        Цей захід присвячений Дню українського козацтва та проводився з метою ознайомити дітей з періодом козаччини, формувати патріотичну свідомість, виховувати в дітей любов до рідного краю, шанобливе ставлення до запорізьких козаків, спонукати до наслідування їх кращих рис, прагнути бути сильними, здоровими, розумними.13.10.2017

Місячник безпеки руху «Безпека дорожнього руху - це життя!»

        Місячник безпеки руху «Безпека дорожнього руху - це життя!» та районний етап Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти - на дорозі!» в ЗЗШ № 4 з 01.09.2017 по 29.09.2017.

        На виконання річного плану роботи школи на 2017-2018 н.р., наказу ЗЗШ № 4 від 01.09.2017р № 268р «Про участь ЗЗШ № 4 у Всеукраїнському конкурсі «Увага! Діти на дорозі!», з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учасників НВП в школі з 01.09.2017 по 29.09.2017 р був проведений Місячник безпеки руху «Безпека дорожнього руху – це життя», в рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти - на дорозі!». Протягом місячника було проведено заходи.11.10.2017

Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу»

        2 жовтня 2017 року в Запоріжжі стартував V Фестиваль Чемпіонів «Відкриті уроки футболу». Цей проект започатковано урядом Німеччини та Міжнародною Федерацією футболу.

        Вже другий рік поспіль команда нашої школи приймає участь у цьому святі футболу та дружби. Кожен день був насичений новими емоціями, спілкуванням з тренерами проекту та новими вправами, які допомагають зробити футбол ближче до дітей.

        П’ять днів пролетіли непомітно… Отримавши подарунки та нагороди від організаторів проекту, ми задоволені повернулися до навчання у школі. З нетерпінням будемо чекати весни, коли до нас знову завітає це чудове свято спорту!

11.10.2017

День похилого віку

    6 жовтня 2017 року учні ЗЗШ № 4 разом з клубом школяра «Пошуковець» провели для ветеранів району концерт присвячений «Дню похилого віку».09.10.2017

Запорізька обласна філармонія. Музична казка "Козацька сила". 3-А та 4-А класи

        5 жовтня 2017 року учні 3-А та 4-А класів відвідали Запорізьку обласну філармонію, де подивились музичну казку «Козацька сила».

        Музична казка «Козацька сила» написана за мотивами героїко-комічної п'єси запорізького автора Олександра Виженка.

        У доступній формі, за допомогою багатьох музично-театральних засобів для школярів відкривається одна з героїчних сторінок історії запорізького козацтва. Уява авторів цього твору змалює ряд різноманітних сцен як драматичних, так і жартівливих з властивим для українського народу гумором. Дійові особи казки – веселі запорожці Дід Базікало та Дід Кахикало, сміливий і рішучий джура Влас Зерно, мудра знахарка Скрипуха, виверткий, але патріотично налаштований Чорт; хитрий і підступний Обман Паша та інші цікаві герої.

        Козаки – це справжні воїни, сильні духом і тілом, які володіли світлим розумом та непереможною силою. В чому ж вона - козацька сила? І як її здобути? За сюжетом вона прихована в багатовіковому Дубі. Її пильно оберігають запорізькі козаки, нею намагаються заволодіти турки. Та дається вона не кожному, а тільки тим ... Втім про це юні глядачі дізнаються прослухавши всю казку до кінця у виконанні провідних солістів Запорізької обласної філармонії.

        Композитор – заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки композиторів України, лауреат премії імені І.Паторжинського Наталія Боєва.

09.10.2017

Урок "Я обираю здорові звички" в 2-А класі

        На виконання листа МОН України від 14.09.2017 року №1/9.2-493 "Про проведення уроку "Я обираю здорові звички" 05 жовтня 2017 року в ЗЗШ №4 в 2-А (вчитель Чашницька Р.Г.) було проведено урок з основ здоров'я на тему "Я обираю здорові звички".

        Мета: продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя - це просто і важливо, багатьох захворювань можно уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок.


05.10.2017

Урок "Я обираю здорові звички" в 8-А класі

        На виконання листа МОН України від 14.09.2017 року №1/9.2-493 "Про проведення уроку "Я обираю здорові звички" 05 жовтня 2017 року в ЗЗШ №4 в 8-А (вчитель Приходько Ж.О.) було проведено урок з основ здоров'я на тему "Я обираю здорові звички".

05.10.2017

Випускний вечір 11-А класу

    24 червня мелодичним акордом прозвучав випускний вечір для випускників 11-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. 

        Вся дія відбувалася в приміщенні БК ім.. Шевченка, в якому, учні ще раз пройшли свій зоряний шлях протягом 11 шкільних років. На шкільне свято зібрались рідні й друзі випускників, вчителі, колишні учні.

   Випускники отримали з рук директора школи Гриньова Юрія Васильовича атестати. Випущено в 2017 році 32 учнів. Золоту медаль отримала Андрєєва Вікторія, срібну медаль отримала Нелюбова Орина. З батьківським теплом і учительською мудрістю директор побажав випускникам здійснення мрій, впевнено йти до своєї мети, сміливо долати труднощі та вірити в себе.

       Багато музичних номерів виконували самі випускники. Батьки теж не відставали від дітей і подарували виступ для гарного настрою. Випускників поздоровили перша вчителька Воробйова Оксана Михайлівна, класний керівник Ніколаєнко Юлія Григорівна.

   Випускний вечір подарував усім присутнім багато незабутніх позитивних емоцій.

      Випускники станцювали останній в своєму житті шкільний вальс, відлетіли зі стін рідної школи, вирушивши в далеку мандрівку справжнього дорослого життя.

27.06.2017

Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

        На виконання листа ТВО Шевченківського району від 13.04.2017 № 519 «Про Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні», з метою профілактики безпеки дорожнього руху учасників НВП в школі в рамках Четвертого глобального Тиждня безпеки дорожнього руху в Україні з 08.05.2017 по 14.05.2017р. було проведено заходи.19.05.2017

Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту

        На виконання наказу ТВО Шевченківського району від 23.02.2017 № 67р «Про проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах району у 2017 році», наказу ЗЗШ № 4 від 01.03.2017 № 66р «Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» та Тижня безпеки дитини в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Запорізької міської ради Запорізької області у 2017 року» та наказу ЗЗШ № 4 від 16.03.2017р № 81р «Про підготовку та проведення протипожежного тренування у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Запорізької міської ради Запорізької області», з метою підвищення організованості та якості проведення тренувань з питань цивільного захисту, залучення дітей до масово-роз`яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуттям умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров`я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників навчально-виховного процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності, запобігання травматизму дітей під час навчально-виховного процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя, в школі були проведені наступні заходи.

14.05.2017

Декада з фізичної культури та спорту

        Відповідно плану роботи ЗЗШ № 4 на 2016-2017 н.р., з метою активізації спортивно-масової роботи в системі фізичного виховання, впровадження фізичного виховання у повсякденний побут юнаків та дівчат, зміцнення їхнього здоров'я, підготовки молоді до життя і трудової діяльності, проведено декаду з фізичної культури та спорту з 03.04.2017–14.04.2017 року. Прийняли участь всі учні школи.
03.05.2017

Благодійна акція "Великодній кошик"

        З 10 по 14 квітня 2017 року у ЗЗШ № 4 була проведена благодійна акція «Великодній кошик» для бійців АТО. В акції прийняли участь учні 1-11 класів, батьківський та педагогічний колективи.

     Метою цієї акції було: організувати й зібрати для українських військовослужбовців продукти харчування, предмети побуту та гігієни, дитячі подарунки, вироблені власними руками, листівки та малюнки. Усі зібрані речі були відправлені волонтерами до зони проведення Антитерористичної операції.

        Також, учні нашої школи привітали військових службовців 55 артбригади з Великоднем та передали подарунки які були зібрані під час акції.

        Ми пишаємося тим, що в нашій школі вчаться та працюють небайдужі люди, а це багато значить у наш час!

24.04.2017

День відкритих дверей Запорізького вищого професійного училища "Моторобудівник"

13.04.2017

Проект "Взаємодія патрульної поліції та громадян"

13.04.2017

Предметна декада філологічного циклу “Ми йдемо до тебе, Кобзарю, крізь століття”

        З 06.03 по 17.03 2017 року було проведено предметну декаду “Ми йдемо до тебе, Кобзарю, крізь століття”.

        З метою розширення знань учнів про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка; його роль як основоположника української літературної мови; допомогти збагнути витоки творчості поета; розкрити її духовні орієнтири; вияскравити лейтмотиви поезій; осягти Шевченка, відкрити його для себе і себе в ньому; любити свого Шевченка, звірятися з ним, аби Шевченко прийшов до кожного по-особливому, щоб вести по життю з великою в серці любов'ю до України, до рідної мови, до національної культури.

        До участі у підготовці декади були залучені учні 5-11 класів (всього 81 учень). Глядацьку аудиторію складали учні 3; 5-11 класів. Найбільш активними у підготовці й проведенні декади були учні 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А, 8-А, 10-А класів. Меншу активність проявили учні 7-Б, 8-Б, 9-А,11-А класів.

18.03.2017

Фестиваль української пісні

Масляна в 2-А класі

Декада природничо-математичних наук

Веселий ярмарок

        23 лютого 2017 року в нашій школі пройшов "Веселий ярмарок".

23.02.2017

Учнівська конференція. Безпечний інтернет: Плюси та мінуси

Тиждень безпечного Інтернету

Урок "Я у світі" у 4-А класі "Хліб і сіль – символи гостинності українського народу"

Нагородження відмінників

Державні символи України. Я у світі. 3-А клас.

Предметний тиждень в початковій школі «Я - українець»