Інформація для батьків

Шановні батьки! Наразі тему здорового харчування можна беззаперечно назвати однією з найбільш популярних та актуальних у світі. Повноцінне харчування – це одна з ключових складових для здорового розвитку дитини. Що приготувати дитині в школу? Щоб дитина з’їла перекус із задоволенням, їжа не повинна швидко псуватись, а також має бути смачною та корисною. Адже головне правило шкільних перекусів – не зашкодь!

Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання школярів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

Раціональне харчування учнів будується на дотриманні трьох основних принципів:

  • забезпечення відповідності енергетичної цінності раціону харчування енергозатратам організму;

  • задоволення фізіологічних потреб організму у визначеній кількості енергії і співвідношенні у харчових речовинах;

  • дотримання оптимального режиму харчування, тобто фізіологічно обґрунтованого розподілу кількості споживаної їжі протягом дня.

Їжа у школі має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Тому в Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. Новацій має зазнати не тільки склад шкільного меню та рецептури приготування, але й форми організації харчування, рекомендації до обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками, а також підходи у формуванні культури здорового харчування у школярів, як наскрізної компетенції Нової української школи.

Норми харчування для дітей різного шкільного віку

Які продукти повинні входити до щоденного раціону школярів

6 порад, щоб заохотити дитину до здорового харчування

Корисні перекуси: що покласти в ланч-бокс школярам?

Як в учнів сформувати культуру споживання здорової їжі

Правильно харчуватись, споживати корисні продукти та ігнорувати (або хоча б не зловживати) шкідливі – ця звичка формується дуже довго. Проєкт “Дружня школа” зібрав поради, як почати процес формування якомога швидше і зробити так, щоб він протікав легко для вас та дитини і приносив задоволення.

https://nus.org.ua/articles/yak-v-uchniv-sformuvaty-kulturu-spozhyvannya-zdorovoyi-yizhi/

ВИТЯГ

із Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України № 2205 від 25.09.2020р., зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 р. за № 1111/35394)

Додаток 11 до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти (пункт 11 розділу VI)

ВИМОГИ

до організації харчування дітей з особливими дієтичними потребами, включаючи харчову алергію та непереносимість окремих харчових продуктів або речовин

  1. Особливі дієтичні потреби учнів закладів освіти підтверджуються медичною довідкою, що видана сімейним лікарем чи педіатром, де зазначено особливі дієтичні потреби учня із встановленням відповідного діагнозу.

  2. Індивідуальне харчування для учнів з особливими дієтичними потребами повинно бути організоване з урахуванням рекомендацій щодо обмеження/виключення відповідних харчових продуктів, напоїв та страв зазначених у медичній довідці.

  3. Енергетична та поживна цінність харчування для учнів з особливими дієтичними потребами повинна відповідати віковим та статевим нормам та повинна бути забезпечена адекватною заміною тих харчових продуктів, напоїв та страв, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість.

Продукти, які викликають алергію

https://medfond.com/porady/produkti-yaki-viklikayut-alergiyu-spisok.html

Таблиця «Алергени»